Additional information
| Package size | 5 g, 10 g, 100 g, 1 kg |
|---|
| Chemical formula | CxOyHz |
|---|---|
| Form | Flakes |
| Quantity | Price | Per gram |
|---|---|---|
| 5 g | 305,90 € | 61,18 €/g |
| 10 g | 522,90 € | 52,29 €/g |
| 100 g | 2 564,90 € | 25,65 €/g |
| 1 kg | 8 981,90 € | 8,98 €/g |
Larger quantities and bulk pricing on request.
Graphene oxide flakes for dispersion and film applications.
Reviews
There are no reviews yet.