Additional information
| Package size | 1 g, 5 g, 10 g, 100 g, 1 kg |
|---|
| Chemical formula | C |
|---|---|
| CAS number | 1034343-98-0 unverified |
| Purity | 99.9% |
| Form | Nanoplatelet powder |
| Particle size | 1.5 µm lateral, 3 nm thick |
| Surface area | 800 m²/g |
| Quantity | Price | Per gram |
|---|---|---|
| 1 g | 6,90 € | 6,90 €/g |
| 5 g | 16,90 € | 3,38 €/g |
| 10 g | 27,90 € | 2,79 €/g |
| 100 g | 147,90 € | 1,48 €/g |
| 1 kg | 779,00 € | 0,78 €/g |
Larger quantities and bulk pricing on request.
Multi-layer graphene nanoplatelets for composite and coating applications.
Reviews
There are no reviews yet.