Additional information
| Package size | 5 g, 10 g, 100 g, 1 kg |
|---|
| Chemical formula | C |
|---|---|
| CAS number | 1034343-98-0 unverified |
| Purity | 99.9+% |
| Form | Nanopowder |
| Particle size | 5 nm thick, 7 um lateral |
| Surface area | 135 m2/g |
| Quantity | Price | Per gram |
|---|---|---|
| 5 g | 13,90 € | 2,78 €/g |
| 10 g | 21,90 € | 2,19 €/g |
| 100 g | 125,90 € | 1,26 €/g |
| 1 kg | 755,90 € | 0,76 €/g |
Larger quantities and bulk pricing on request.
Graphene nanopowder for research and industrial use.
Reviews
There are no reviews yet.